Janků podlahy

BURMATEX: nové kolekce inspirované přírodou

24. 02. 2023

ARCTIC

Inspirován měnící se arktickou krajinou - arctic je jemně směrový, ale organický design, kontrolovaný a přesto divoký. Barevná paleta se skládá z 12 barev, které jsou k dispozici ve čtverích a lamelách, abyste mohli volně vytvářet jedinečné struktury a vzory podle svého projektu. Paleta, odvozená od přírodních prvků v krajině, se skládá z ledově modrých, chladných šedých a jemných teplých odstínů s mořskými zelenými tóny & jemnými šalvějemi, které kolekci dále obohacují. 

VIBE

Velkoplošný výrazný design s odvážnou síťovou mřížkou je inspirován roztrhanými síťovými strukturami s oblastmi s výrazným vzorem, které se rozpadají do hladkých úseků. Zatímco mřížka je hlavním prvkem designu, pod ní se nacházejí jemné lomené tvary. Toto skládání vrstev v rámci designu vytváří luxusní, sametový vzhled. Paleta 12 barev nabízí základní šedé a neutrální barvy, stejně jako některé živé barvy na šedé, přičemž vzor mřížky zvýrazňuje barvy. Od pastelových tónů až po zářivé zvýraznění je vhodný pro všechny druhy interiérů a instalací.

DAPPLE

Barvy v Dapple přicházejí a odcházejí, jako by se v lese ponořovalo a ztrácelo světlo. To ve spojení s organickým vzorem designu dodává kolekci jedinečný biofilní nádech. Nepravidelný design ve velkém měřítku předurčuje tyto koberce pro otevřené prostory, haly, recepce, zasedací místnosti nebo kdekoli jinde, kde chcete do interiéru vnést venkovní atmosféru.

TILTNTURN

Tiltnturn byl inspirován fascinací tím, jak se světlo odráží od šikmých povrchů, čímž oživuje jednobarevné plochy. Světlé a stínové barvy se střídají s harmonickými středními tóny. Při instalaci výrobku se vedle klidných ploch objevují nové úhly a tvary, které v každém prostoru vytvářejí jedinečný efekt. Celkový efekt je moderní, ale zároveň klidný a jedinečný. Plynulý přechod od tmavších tónů ke světlejším v rámci kolekce odráží úžasné efekty světla a stínu, které nás obklopují každý den. Všechny barvy fungují samostatně nebo je lze seskupit dohromady. Obě varianty doplní ostatní nábytek a povrchové úpravy v rámci každého projektu. Barevná paleta se skládá z několika základních šedých a neutrálních barev s dalšími zvýrazňujícími, zeslabujícími a funkčními barvami.

Zdroj: BURMATEX

BURMATEX: nové kolekce inspirované přírodou
Modul: Aktuality